Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Logistyka i inne podyplomówki

“Zarządzanie transportem” i „Zarządzanie w lotnictwie cywilnym” to dwa najnowsze programy studiów podyplomowych na świętokrzyskim Wydziale Społecznej Akademii Nauk. Rusza kolejna edycja “podyplomówek” - w sumie na kieleckiej SAN można studiować na kilkunastu “podyplomówkach”.

Studia podyplomowe na Społecznej Akademii Nauk dostępne są dla absolwentów studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich dowolnej uczelni. - Nasze “podyplomówki” są cenione na rynku pracy, dlatego interesują się nimi nie tylko nasi absolwenci - mówi dr Paweł Ramiączek, dziekan Wydziału SAN w Kielcach. W nowej edycji dostępne są dwa unikatowe programy studiów podyplomowych, związanych z logistyką.

Pierwszą z nowych “podyplomówek” na SAN w Kielcach jest “Zarządzanie transportem”. To studia dla osób chcących związać swą przyszłość z krajową i międzynarodową logistyką lądową. Poza praktycznymi kompetencjami słuchacze otrzymują możliwość łatwiejszego zdobycia tzw. licencji transportowej czyli certyfikatu kompetencji zawodowych w transporcie drogowym. Absolwenci tej “podyplomówki” na SAN są zwolnieni z testu pisemnego w Instytucie Transportu Samochodowego. - Bez takiej licencji ITS nie można świadczyć usług w przewozie osób i towarów - wyjaśnia dziekan Ramiączek. Według raportu EFL .z kwietnia 2017 roku „Inwestycje w MŚP. Pod lupą” usługi transportowe należą do dwóch branż, gdzie najszybciej rozwijają się małe i średnie przedsiębiorstwa (druga to telekomunikacja).


Logistyka i inne podyplomówki

Drugą nową “podyplomówką” świętokrzyskiego SAN jest „Zarządzanie w lotnictwie cywilnym”. Ich program przygotowuje do pracy na stanowiskach specjalistów i managerów w firmach sektora lotniczego. - Przewiduje się, że w Polsce będzie dalej rósł popyt na specjalistów przygotowanych do pracy na lotniskach, w liniach lotniczych i firmach z obsługi transportu powietrznego - mówi dziekan Ramiączek. - Chcemy, aby nasi absolwenci mieli kompetencje do pracy związanej z planowanym Centralnym Portem Lotniczym w Baranowie, ale i projektowanym portem regionalnym w podkieleckich Obicach - dodaje.

W sumie poza logistyką znajdziesz na SAN Kielce także studia podyplomowe z takich obszarów, jak między innymi: Zarządzanie, Bezpieczeństwo, Pedagogika, BHP, Ochrona Środowiska, Finanse.

Poznaj pełną ofertę studiów podyplomowych na SAN Kielce.

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!