Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Fuksówka 2018

Fuksówka 2018


Uroczyste otwarcie, przecięcie wstęgi, rozdanie „fusków” i bardzo dobra zabawa do późnych godzin nocnych- tak w ramowym skrócie wyglądała sobotnia noc w Kompleksie Świętokrzyska Polana w Chrustach. Ponad 120 osób , w tym studenci, wykładowcy i pracownicy Wydziału Handlu i Bezpieczeństwa Społecznej Akademii Nauk bawili się podczas tzw. „Fuksówki”.


Po oficjalnym rozpoczęciu i przywitaniu wszystkich gości, Dziekan Wydziału dr Paweł Ramiączek krótko podsumował ubiegły rok. Skierował kilka słów również do studentów – Bez was nie byłoby nas, to Wy jesteście „motorem napędowym” Uczelni.

Następnym punktem spotkania było wręczenie symbolicznego wyróżnienia dla Dyrektora Regionalnego- Andrzeja Kazanowskiego.

Oficjalne otwarcie nie mogło się odbyć bez przemowy Prodziekana Wydziału dr Radosława Harabina i Dziekana zaprzyjaźnionego Wydziału Zamiejscowego w Tarnobrzegu dr Grzegorza Wilka-Jakubowskiego.

Nie od dziś wiadomo, że „Fuksówka” to impreza studencka, dlatego nie mogło zabraknąć głosu społeczności akademickiej. W imieniu studentów wystąpili: Elżbieta Kucharczyk i Mariusz Błoński- studenci kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne, którzy w imieniu swoich kolegów i koleżanek podziękowali Dziekanowi dr Pawłowi Ramiączkowi za rady, wsparcie i poświęcony czas. Na koniec wręczyli mu honorową statuetkę.

Zabawa przy muzyce tanecznej trwała do późnych godzin nocnych.

Z opowieści studentów można wywnioskować, że z roku na rok „Fuksówkowe” spotkania podobają im się coraz bardziej.

  • Fuksówka 2018
  • Fuksówka 2018
  • Fuksówka 2018
  • Fuksówka 2018
  • Fuksówka 2018
  • Fuksówka 2018
  • Fuksówka 2018
           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!