Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, miesiąc urodzenia zapisany dwucyfrowo + pierwsza mała litera imienia matki zapisana małą literą np. 8406p
×

Dyplom w dłoń i do przodu! Gala wręczenia dyplomów 2018/2019

W dniu 13 września 2019 roku, w murach Wydziału Handlu i Bezpieczeństwa w Kielcach Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, miało miejsce piękne wydarzenie. Jest to wyjątkowa chwila w szczególności dla absolwentów, którzy ukończyli studia, uzyskując zasłużony dyplom.

Około 70 absolwentów kierunków bezpieczeństwo wewnętrzne i zarządzanie miało przyjemność odebrać dyplomy licencjackie i magisterskie z rąk dr Pawła Ramiączka, Dziekana Wydziału Handlu i Bezpieczeństwa w Kielcach. – Jest mi niezmiernie miło wręczyć Państwu dyplomy, które w moim przekonaniu są mocnym walorem przy szukaniu pracy tudzież budowaniu swojej kariery zawodowej. Pragnę Wam serdecznie pogratulować samozaparcia oraz chęci do nauki, które zagwarantowały ten sukces. Jest to nadzwyczaj ważne, aby inwestować w swoje wykształcenie – mówił Dziekan do absolwentów.

Wszyscy zebrani mieli przyjemność wysłuchania także gościnnego wykładu dr Jarosława Służalskiego pt. Edukacja w perspektywie zmienności bezpieczeństwa.

Dziekan dr Paweł Ramiączek mówił, że pokłada nadzieję na ponowne spotkanie z absolwentami I stopnia studiów licencjackich oraz magisterskich na studiach podyplomowych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i udział w uroczystości wręczenia dyplomów, która mamy nadzieje, zostanie w Waszej pamięci na długo drodzy Absolwenci.

Do zobaczenia!

  • Gala wręczenia dyplomów 2018/2019
  • Gala wręczenia dyplomów 2018/2019
  • Gala wręczenia dyplomów 2018/2019
  • Gala wręczenia dyplomów 2018/2019
  • Gala wręczenia dyplomów 2018/2019
Studia I stopnia  
Studia II stopnia  
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!